Wycieczka Australia

Wycieczka Australia 17 dni!

Cena pakietu zawiera m.in.
Hotele
Transport
Atrakcje
Pomoc 24/7
1 osoba 7270 AUD/os ~ 20700 zł 2 osoby 4520 AUD/os ~ 12900 zł
3 osoby 3990 AUD/os ~ 11400 zł 4 osoby 4070 AUD/os ~ 11600 zł
5 osób * 3820 AUD/os ~ 10900 zł 6 osób 3910 AUD/os ~ 11100 zł
7 osób * 3540 AUD/os ~ 10100 zł 8 osób 3760 AUD/os ~ 10700 zł
9 osób * 3650 AUD/os ~ 10400 zł 10 osób * 3260 AUD/os ~ 10300 zł

Średnia cena od osoby w dolarach australijskich z VAT uzależniona jest od rodzaju pokoju w jakim zakwaterowany jest uczestnik wyprawy.
*Dokładną cenę wraz rozkładem pokoi przesyłamy po otrzymaniu zapytania.
Średni, orientacyjny kurs 1 AUD ~ 2,85 PLN

Cena wycieczki Australia 17 dni zawiera:

 • Powitanie na lotnisku w Melbourne i transfer do hotelu
 • Wynajęcie samochodu na Tasmanii i w Ayers Rock
 • 14 noclegów w sprawdzonych hotelach/motelach/apartamentach
 • 2 noclegi w resorcie na tropikalnej wyspie
 • Przeloty wewnętrzne po Australii
 • Całodniowy wyjazd Great Ocean Road z polskojęzycznym przewodnikiem
 • Całodniowy wyjazd w Góry Błękitne z polskojęzycznym przewodnikiem
 • Wycieczka do Cape Tribulation z polskojęzycznym przewodnikiem
 • Ubezpieczenie samochodu (udział własny około 3000 AUD)
 • Wejście do Parku Featherdale
 • Transfery lotnisko → hotel → lotnisko
 • Niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • Australijskie GST (VAT)
 • Opieka 24/7 z naszego biura w Auckland

Cena wycieczki Australia - klasyka NIE zawiera:

 • Opłat za wstępy do Parków Narodowych na Tasmanii około 80 AUD
 • Opłat za wstęp do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta około 25 AUD na osobę
 • Ubezpieczenia około 135 AUD na osobę
 • Przelotów międzynarodowych np. Polska-Australia-Polska ok 4500 zł zapytaj o bilety do Australii
 • Opłat za dodatkowy kilometraż
 • Benzyny
 • Obniżenia udziału własnego (około 25 AUD za dzień)
 • Posiłków poza podanymi w programie
 • Wizy Australijskiej

Informacja dot. wizy do Australii dla obywateli Polski

Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej mogą korzystać z uproszczonego wniosku o wizę australijską TURYSTYCZNĄ przez Internet. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.immi.gov.au/visitors/tourist/
Procedura aplikowania o wizę jest bezpłatna. Wizę australijską należy otrzymać przed rozpoczęciem wyprawy.

Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Terminy
Termin dopasowany do Was!

Ty podajesz termin wycieczki Australia 17dni 3* a my realizujemy program w wybranym przez Ciebie terminie.

Wycieczka Australia 17 dni to wycieczka dla osób chcących poznać uroki Australii, jej kontrasty i historię. Przez 17 dni będziecie podróżować po miastach, bezdrożach, plażach i górach. Poczujecie prawdziwy, australijski klimat!

Wycieczka Australia 17 dni dostępna jest w dowolnie wybrany przez Państwa terminie. Program jest dostosowywany do Państwa potrzeb, dat przylotu i wylotu. Można go dowolnie modyfikować gdyż każdą ofertę wycieczki przygotowujemy indywidualnie dostosowując ją do Państwa termiarza.

Wycieczka Australia 17 dni - Program

Program wycieczki po Australii 17 dni 3*

Wycieczka Australia 17 dni skierowana jest do podróżników, którzy chcą doznać uroków Australii z jej kontrastami i historią. Poznacie australijskie miasta, bezdroża, plaże i góry. Poczujecie klimat Australii!

Wycieczka Australia 17 dni mapa Dzień 1: Przylot do Melbourne

Przylot do Melbourne. Spotkanie na lotnisku z polskojęzycznym przewodnikiem. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00). Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Przejazd Great Ocean Road

Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Całodniowy wyjazd do Parku Narodowego Port Campbell i oglądanie formacji skalnych 12 Apostołów.

Dzień 3: Czas wolny w Melbourne

Czas wolny na zakupy lub zwiedzanie miasta tramwajem, wraz z Królewskim Ogrodem Botanicznym, Katedrą Świętego Patryka oraz budynkiem parlamentu stanu Victoria. Spacer promenadą wzdłuż brzegu rzeki Yarra.

Dzień 4: Wylot na Tasmanie

Transfer na lotnisko, przelot z Melbourne do Hobart, na Tasmanii. Wynajęcie samochodu na lotnisku. Zwiedzanie Hobart i okolic.

Dzień 5: Wyjazd z Hobart do okolic Queenstown

Wyjazd z Hobart, przez Park Narodowy Mt Field do Jeziora St Clair. Następnie poprzez malownicze serpentyny do starych historycznych miasteczek Queenstown i Strahan.

Dzień 6: Przejazd przez Doline Cradle do Launceston

Przejazd do Parku Narodowego Cradle Mountain. Przejście szlakiem turystycznym pomiędzy drzewami paprociowymi i eukaliptusami. Przejazd wśród emeraldowych jezior, wzgórz porośniętych eukaliptusem do bardziej cywilizowanych rejonów: Lorane, Deloraine i Hagley.

Dzień 7: Powrót do Hobart

Niezapomniane widoki na plantacje sosen radiata i eukaliptusów oraz błękitne wody oceanu kuszące do kąpieli. Wejście do Parku Narodowego Freycinet, przejście wśród bujnej roślinności wyspy i oglądanie widoków na rozległe zatoki i lasy eukaliptusowe. Fakultatywnie przejazd do Port Arthur, byłej kolonii karnej.

Dzień 8: Przelot do Sydney

Transfer na lotnisko, oddanie samochodu, wylot z Hobart do Sydney. Transfer do hotelu i odpoczynek po podróży. Czas wolny na spacer po mieście

Dzień 9: Wyjazd w Góry Błękitne

Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd w Góry Błękitne. Spacer do sławnej formacji skalnej Trzy Siostry. Po drodze zwiedzanie Parku Zoologicznego Featherdale, z australijskimi zwierzętami i ptakami.

Dzień 10: Czas wolny w Sydney

Czas wolny na piesze zwiedzanie najciekawszych rejonów Sydney - The Rocks, Mrs Macquaire’s Chair, Ogrody Botaniczne, Darling Harbour.

Dzień 11: Przelot z Sydney do Ayers Rock

Transfer na lotnisko, wylot z Sydney do Ayers Rock. Po południu wjazd do Parku Narodowego Uluru z oglądaniem formacji skalnych The Olgas. Następnie oglądanie zachodu słońca i zmiany barw na świętej skale Uluru.

Dzień 12: Przelot z Ayers Rock do Cairns

Rano oglądanie wschodu słońca przy Uluru. Transfer na lotnisko i wylot z Ayers Rock. Przylot do Cairns i transfer do hotelu.

Dzień 13: Całodniowy wyjazd do Cape Tribulation w Parku Narodowym Daintree

Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd z Cairns na północ w stronę Cape Tribulation. Niezapomniane widoki na rafę koralową i rozciągające się pasmo wielkich Gór Wododziałowych schodzących do białych, piaszczystych plaż i turkusowego morza. Po południu powrót do Cairns.

Dzień 14: Przepłynięcie na koralową wysepkę

Przepłynięcie katamaranem do resortu na piaszczystej koralowej wysepce.

Dzień 15: Odpoczynek na wyspie

Kąpiele morskie i słoneczne, zapoznanie się z florą i fauną piaszczystych wysepek i rafy koralowej.

Dzień 16: Powrót do Cairns

Powrót katamaranem do Cairns. Czas wolny w mieście.

Dzień 17: Wylot z Cairns

Transfer na lotnisko, wylot z Australii.

Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Opinie klientów

Opinie Naszych klientów dot. jakości naszych wycieczek po Australii i Nowej Zelandii

100% zadowolenia

Wszyscy nasi klienci wracają w pełni zadowoleni z naszych usług. Z Wami nie będzie inaczej :)

 • Małgorzata Grzywacz z mężem.
  Polska

  Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Był on bardzo profesjonalnie zorganizowany. Bardzo miłe spotkanie i zwiedzanie Auckland z p.Bogusławem, panią Marię poznaliśmy tylko w przelocie. Mąż bez problemu radził sobie z lewostronnym ruchem. Nowa Zelandia bardzo nam się podobała. Udało nam się wygospodarować trochę czasu na piesze wycieczki, ( m.in.w parku Tongariro) jak również zwiedzanie ciekawych miejsc po drodze, choć pokonywanie odległości w górzystym terenie jednak trochę tego czasu nam zabierało. Na wyspie południowej trochę nie dopisała nam pogoda, na lodowcu (lało), ale generalnie było ładnie. W Australii również byliśmy otoczeni opieką p. Jurka Kutz i p. Lucyny, którzy starali się jak najwięcej nam pokazać Tak więc cały założony program zrealizowaliśmy bez problemów, choć gdybyśmy jeszcze dołożyli kilka dni w Nowej Zelandii to pewnie byśmy mieli okazję posiedzieć na którejś z pięknych plaż.

 • Agnieszka Ćwiklińska
  Polska

  Wszystko udało się wspaniale. Pozwiedzaliśmy wszystko co można było w tak krótkim czasie i żal było wyjeżdżać. Organizacja wyjazdu super bezproblemowa.

 • Tomasz Dzierzanowski
  Polska

  Super. Polecam swoim znajomym. Dziękuję.

 • Zdzisław Górski z rodziną i znajomymi
  Polska

  Mimo perypetii ze złamaniami, naszą wycieczką jesteśmy zachwyceni. Czuję się zobowiązany podziękować Pani Marii i Damianowi za naprawdę fajną atmosferę i opiekę. Bardzo ich wszyscy polubiliśmy... Nowa Zelandia: szokująco czysta: masa turystów - 0!!! śmieci. Drogi przyjazne bez kretyńskich jak w Polsce ograniczeń prędkości; Najlepsza referencja: moja żona, która do naszej wycieczki nie wyobrażała sobie życia poza Polska coraz częściej mówi, że chciałaby mieszkać w Nowej Zelendii.

 • Mackiewicz Tomasz z rodziną i znajomymi
  Polska

  Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi, że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu, opieka Państwa Nowak doskonała - odbiór na lotnisku, zwiedzanie Auckland z Panem Damianem, przemiłe spotkanie w konsulacie, lekcje jazdy samochodem po lewej stronie, nowozelandzki telefon komórkowy do użytku w Nowej Zelandii i "meldowania się":) - czuliśmy sie jak pod skrzydłami rodziny. Sporo podróżujemy, ale ta wyprawa była wyjątkowa. Wszystko udalo sie znakomicie, łącznie z pogodą - nie padało ani jednego dnia, co należy tam chyba do rzadkości. Jedyna refleksja - plan był bardzo napięty (na nasze życzenie) i wykonalność zależała od pokonania sporych dystansów przez większość dni, co w razie niepogody mogłoby sprawić pewne problemy. Polecałem już z czystym sumieniem Państwa firmę paru osobom, które myślą o podróży do Nowej Zelandii w przyszłości, może któraś skorzysta.

 • Anna Dobrowolska z córką.
  Polska

  Wyjazd fantastyczny, wyśmienicie zorganizowany, przemili ludzie :) Bede polecać a może sama ponownie skorzystam w przyszlosci. Dziekuje!

 • Piotr Maciejewski z rodziną
  Polska

  Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu życia, wszystko było perfekcyjne.

 • T. Mackiewicz z rodziną
  Polska

  Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi, że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu

 • Piotr Bińczyk z rodziną
  Polska

  wszystko było ok., oprócz jakości usług hotelowych. To były takie hotele dla obieżyświatów, "bez szału", a my mieliśmy dwie wymagające podróżniczki w postaci mojej żony i córki.

 • J. A. M. Samochowiec
  Polska

  Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie naszej wycieczki, a także pełne zaangażowania prowadzenie nas krok po kroku

 • J. Baranowski
  Polska

  Dziękuję bardzo za wspaniałą możliwość poznania tak pięknych stron świata jak Australia i Nowa Zelandia.

 • A. i A. Bursa
  Australia

  Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałe zorganizowaną wycieczkę, za wszelkie opowieści, informacje, humor, jednym słowem absolutnie za wszystko!

 • Romek
  Polska

  Chciałem podziękować za wszystko co nas spotkało w czasie trzech tygodni w Nowej Zelandii i Australi

 • Elżbieta i Ryszard
  Warszawa, Polska

  Dziękujemy bardzo serdecznie za przygotowanie całej trasy i opiekę w trakcie podróży

 • Magda
  Warszawa, Polska

  Bardzo dziękuję za organizacje całego wyjazdu, a dla Damiana nie mam slow uznania. Naprawdę niesamowicie sie chłopak stara. I czuje ta prace.

 • T. Marciniszyn
  Polska

  Wylądowaliśmy w Warszawie bez kłopotów i wczoraj byliśmy już w domu. Dziękuję za miły urlop.

 • Magda
  Warszawa, Polska

  Bardzo dziękuję za organizacje całego wyjazdu, a dla Damiana nie mam slow uznania. Naprawdę niesamowicie sie chłopak stara. I czuje ta prace.

 • Tomek
  Katowice, Polska

  Bardzo dziękuję za opiekę nad nami podczas całej podróży i profesjonalną obsługę. Dla mnie osobiście to był rekonesans przed następnymi wyprawami w ten piękny rejon świata.

 • Maciej
  Toruń, Polska

  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalnie przygotowany program i za perfekcyjną obsługę z Waszej strony. Dużo jeździmy po świecie, ale pierwszy raz wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 • Maciej
  Toruń, Polska

  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalnie przygotowany program i za perfekcyjną obsługę z Waszej strony. Dużo jeździmy po świecie, ale pierwszy raz wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 • J. i J. Wegner
  Genewa, Szwajcaria

  W pamięci zachowały sie nam tylko i wyłącznie pozytywne strony tej podróży, bo tez innych nie było.