Wycieczka Australia dla konesera

Australia klasyczna 8 dni 3*+/4*

Cena pakietu zawiera m.in.
Hotele
Transport
Atrakcje
Pomoc 24/7
1 osoba 4650 AUD/os ~ 13000 zł 2 osoby 3100 AUD/os ~ 8800 zł
3 osoby 2670 AUD/os ~ 7600 zł 4 osoby 2750 AUD/os ~ 7800 zł
5 osób * 2575 AUD/os ~ 7300 zł 6 osób 2770 AUD/os ~ 7700 zł
7 osób * 2800 AUD/os ~ 8000 zł 8 osób 2880 AUD/os ~ 8200 zł
9 osób * 2770 AUD/os ~ 7900 zł 10 osób * 2790 AUD/os ~ 8000 zł

Średnia cena od osoby w dolarach australijskich z VAT uzależniona jest od rodzaju pokoju w jakim zakwaterowany jest uczestnik wyprawy.
*Dokładną cenę wraz rozkładem pokoi przesyłamy po otrzymaniu zapytania.
Średni, orientacyjny kurs 1 AUD ~ 2,85 PLN

Cena wycieczki Australia - klasyka 8 dni 3+/4* zawiera:

 • Powitanie na lotnisku w Sydney i transfer do hotelu
 • Wynajęcie samochodu w Ayers Rock
 • 7 noclegów w sprawdzonych hotelach/motelach/apartamentach standard trzy plus i cztery gwiazdki
 • Przeloty wewnętrzne po Australii
 • Całodniowy wyjazd w Góry Błękitne z polskojęzycznym przewodnikiem
 • Wejście do Parku Featherdale
 • Wycieczka do Cape Tribulation z polskojęzycznym przewodnikiem
 • Ubezpieczenie samochodu (udział własny około 3000 AUD)
 • Transfery lotnisko → hotel → lotnisko
 • Niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • Australijskie GST (VAT)
 • Opieka 24/7 z naszego biura w Auckland

Cena wycieczki Australia - klasyka NIE zawiera:

 • Opłat za wstęp do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta około 25 AUD na osobę
 • Ubezpieczenia trystycznego około 90 AUD na osobę
 • Przelotów międzynarodowych np. Polska-Australia-Polska ok 4500 zł zapytaj o bilety do Australii
 • Opłat za dodatkowy kilometraż
 • Benzyny
 • Obniżenia udziału własnego (około 25 AUD za dzień)
 • Posiłków poza podanymi w programie
 • Wizy Australijskiej

Informacja dot. wizy do Australii dla obywateli Polski

Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej mogą korzystać z uproszczonego wniosku o wizę australijską TURYSTYCZNĄ przez Internet. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.immi.gov.au/visitors/tourist/
Procedura aplikowania o wizę jest bezpłatna. Wizę australijską należy otrzymać przed rozpoczęciem wyprawy.

Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Terminy
Termin dopasowany do Was!

Ty podajesz termin wycieczki Australia klasyka 3*+/4* a my realizujemy program w wybranym przez Ciebie terminie.

Wycieczka Australia - klasyka dostępna jest w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie. Dopasowujemy ją do Twojego urlopu. Podajesz nam termin kiedy możesz wyjechać i kiedy musisz wrócić. My zajmiemy się przygotowaniem programu na ten okres.

Wycieczka Australia - klasyka może być dowolnie modyfikowana. Nie da się jej zrealizować w czasie krótszym niż 8 dni ale można ją wydłużyć o dowolną długość pobytu i konkretne atrakcje do odwiedzenia. Podaj nam terminy wylotu i powrotu a my zajmiemy się resztą. Otrzymasz kompletny program wraz z kalkulacją cenową. Jeśli cena okaże się za wysoka gdyż zawrzesz w programie zbyt wiele atrakcji napisz nam o tym, postaramy się racjonalnie zredukować koszty zachowując kluczowe punkty programu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz program szyty na miarę.

Wycieczka Australia 8 dni - Program

Program wycieczki po Australii 8 dni 3*+/4*

Wycieczka Australia - klasyka skierowana jest do osób mających świadomość intensywności programu, który daje możliwość poznania miejsc dla Australii najbardziej charakterystycznych np. outback i rejony tropikalne Australii.

Wycieczka Australia - klasyka mapa Dzień 1: Przylot do Sydney
Przylot do Sydney. Spotkanie na lotnisku z polskojęzycznym przewodnikiem. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie (doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00). Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Wyjazd w Góry Błękitne
Spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd w Góry Błękitne. Spacer do sławnej formacji skalnej Trzy Siostry. Po drodze zwiedzanie Parku Zoologicznego Featherdale, z australijskimi zwierzętami i ptakami.

Dzień 3: Czas wolny w Sydney
Czas wolny na piesze zwiedzanie najciekawszych rejonów Sydney - The Rocks, Mrs Macquaire’s Chair, Ogrody Botaniczne, Darling Harbour.

Dzień 4: Przelot z Sydney do Ayers Rock
Transfer na lotnisko, wylot z Sydney do Ayers Rock. Po południu wjazd do Parku Narodowego Uluru z oglądaniem formacji skalnych The Olgas. Następnie oglądanie zachodu słońca i zmiany barw na świętej skale Uluru.

Dzień 5: Przelot z Ayers Rock do Cairns
Rano oglądanie wschodu słońca przy Uluru. Transfer na lotnisko i wylot z Ayers Rock. Przylot do Cairns i transfer do hotelu.

Dzień 6: Całodniowy wyjazd do Cape Tribulation w Parku Narodowym Daintree
Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Wyjazd z Cairns na północ w stronę Cape Tribulation. Niezapomniane widoki na rafę koralową i rozciągające się pasmo wielkich Gór Wododziałowych schodzących do białych, piaszczystych plaż i turkusowego morza. Po południu powrót do Cairns.

Dzień 7: Wielka Rafa Koralowa
Transfer do przystani morskiej. Całodzienna wycieczka katamaranem na Wielką Rafę Koralową. Przystanek na jednej z koralowych wysepek, relaks na plaży, spacer wokół wyspy i pływanie w falach Oceanu Spokojnego oraz nurkowanie z rurką. Po południu powrót do Cairns i transfer do hotelu.

Dzień 8: Wylot z Cairns
Transfer na lotnisko, wylot z Australii.

Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Powrót na górę Zobacz ceny Zobacz program Zobacz opinie
Opinie klientów

Opinie Naszych klientów dot. jakości naszych wycieczek po Australii i Nowej Zelandii

100% zadowolenia

Wszyscy nasi klienci wracają w pełni zadowoleni z naszych usług. Z Wami nie będzie inaczej :)

 • Małgorzata Grzywacz z mężem.
  Polska

  Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Był on bardzo profesjonalnie zorganizowany. Bardzo miłe spotkanie i zwiedzanie Auckland z p.Bogusławem, panią Marię poznaliśmy tylko w przelocie. Mąż bez problemu radził sobie z lewostronnym ruchem. Nowa Zelandia bardzo nam się podobała. Udało nam się wygospodarować trochę czasu na piesze wycieczki, ( m.in.w parku Tongariro) jak również zwiedzanie ciekawych miejsc po drodze, choć pokonywanie odległości w górzystym terenie jednak trochę tego czasu nam zabierało. Na wyspie południowej trochę nie dopisała nam pogoda, na lodowcu (lało), ale generalnie było ładnie. W Australii również byliśmy otoczeni opieką p. Jurka Kutz i p. Lucyny, którzy starali się jak najwięcej nam pokazać Tak więc cały założony program zrealizowaliśmy bez problemów, choć gdybyśmy jeszcze dołożyli kilka dni w Nowej Zelandii to pewnie byśmy mieli okazję posiedzieć na którejś z pięknych plaż.

 • Agnieszka Ćwiklińska
  Polska

  Wszystko udało się wspaniale. Pozwiedzaliśmy wszystko co można było w tak krótkim czasie i żal było wyjeżdżać. Organizacja wyjazdu super bezproblemowa.

 • Tomasz Dzierzanowski
  Polska

  Super. Polecam swoim znajomym. Dziękuję.

 • Zdzisław Górski z rodziną i znajomymi
  Polska

  Mimo perypetii ze złamaniami, naszą wycieczką jesteśmy zachwyceni. Czuję się zobowiązany podziękować Pani Marii i Damianowi za naprawdę fajną atmosferę i opiekę. Bardzo ich wszyscy polubiliśmy... Nowa Zelandia: szokująco czysta: masa turystów - 0!!! śmieci. Drogi przyjazne bez kretyńskich jak w Polsce ograniczeń prędkości; Najlepsza referencja: moja żona, która do naszej wycieczki nie wyobrażała sobie życia poza Polska coraz częściej mówi, że chciałaby mieszkać w Nowej Zelendii.

 • Mackiewicz Tomasz z rodziną i znajomymi
  Polska

  Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi, że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu, opieka Państwa Nowak doskonała - odbiór na lotnisku, zwiedzanie Auckland z Panem Damianem, przemiłe spotkanie w konsulacie, lekcje jazdy samochodem po lewej stronie, nowozelandzki telefon komórkowy do użytku w Nowej Zelandii i "meldowania się":) - czuliśmy sie jak pod skrzydłami rodziny. Sporo podróżujemy, ale ta wyprawa była wyjątkowa. Wszystko udalo sie znakomicie, łącznie z pogodą - nie padało ani jednego dnia, co należy tam chyba do rzadkości. Jedyna refleksja - plan był bardzo napięty (na nasze życzenie) i wykonalność zależała od pokonania sporych dystansów przez większość dni, co w razie niepogody mogłoby sprawić pewne problemy. Polecałem już z czystym sumieniem Państwa firmę paru osobom, które myślą o podróży do Nowej Zelandii w przyszłości, może któraś skorzysta.

 • Anna Dobrowolska z córką.
  Polska

  Wyjazd fantastyczny, wyśmienicie zorganizowany, przemili ludzie :) Bede polecać a może sama ponownie skorzystam w przyszlosci. Dziekuje!

 • Piotr Maciejewski z rodziną
  Polska

  Dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu życia, wszystko było perfekcyjne.

 • T. Mackiewicz z rodziną
  Polska

  Podobało sie nam bardzo, to było nasze wielkie marzenie i jestesmy szczęśliwi, że udało się nam zwiedzić Nową Zelandię w takich komfortowych warunkach. Organizacja ze strony Państwa firmy była wyśmienita, całkowicie bez zarzutu

 • Piotr Bińczyk z rodziną
  Polska

  wszystko było ok., oprócz jakości usług hotelowych. To były takie hotele dla obieżyświatów, "bez szału", a my mieliśmy dwie wymagające podróżniczki w postaci mojej żony i córki.

 • J. A. M. Samochowiec
  Polska

  Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie naszej wycieczki, a także pełne zaangażowania prowadzenie nas krok po kroku

 • J. Baranowski
  Polska

  Dziękuję bardzo za wspaniałą możliwość poznania tak pięknych stron świata jak Australia i Nowa Zelandia.

 • A. i A. Bursa
  Australia

  Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałe zorganizowaną wycieczkę, za wszelkie opowieści, informacje, humor, jednym słowem absolutnie za wszystko!

 • Romek
  Polska

  Chciałem podziękować za wszystko co nas spotkało w czasie trzech tygodni w Nowej Zelandii i Australi

 • Elżbieta i Ryszard
  Warszawa, Polska

  Dziękujemy bardzo serdecznie za przygotowanie całej trasy i opiekę w trakcie podróży

 • Magda
  Warszawa, Polska

  Bardzo dziękuję za organizacje całego wyjazdu, a dla Damiana nie mam slow uznania. Naprawdę niesamowicie sie chłopak stara. I czuje ta prace.

 • T. Marciniszyn
  Polska

  Wylądowaliśmy w Warszawie bez kłopotów i wczoraj byliśmy już w domu. Dziękuję za miły urlop.

 • Magda
  Warszawa, Polska

  Bardzo dziękuję za organizacje całego wyjazdu, a dla Damiana nie mam slow uznania. Naprawdę niesamowicie sie chłopak stara. I czuje ta prace.

 • Tomek
  Katowice, Polska

  Bardzo dziękuję za opiekę nad nami podczas całej podróży i profesjonalną obsługę. Dla mnie osobiście to był rekonesans przed następnymi wyprawami w ten piękny rejon świata.

 • Maciej
  Toruń, Polska

  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalnie przygotowany program i za perfekcyjną obsługę z Waszej strony. Dużo jeździmy po świecie, ale pierwszy raz wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 • Maciej
  Toruń, Polska

  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalnie przygotowany program i za perfekcyjną obsługę z Waszej strony. Dużo jeździmy po świecie, ale pierwszy raz wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 • J. i J. Wegner
  Genewa, Szwajcaria

  W pamięci zachowały sie nam tylko i wyłącznie pozytywne strony tej podróży, bo tez innych nie było.